Pobeach-Kayaks
Продаж та прокат каяків і каное в Україні (т. 097-967-75-76)
ГоловнаМапа сайтуКАТАЛОГКАНОЕ, ЧОВНИЯк вибрати каяк?Часті запитанняПравила безпекиПрокат каяків (байдарок)Про Нас
Надувні човни ПВХ Сapral
Каное
Як вибрати каное?
Весла для каное
Гребнo-моторні човни HUNTER

Човен "HUNTER" ("Хантер") для рибалки та полювання!


Технічні характеристики човна «HUNTER»:
Довжина, мм     2845
Ширина, мм      1180
Висота борту, мм   365
Висота транця, мм 380
Маса, кг  45
Рекомендована потужність двигуна  2,5-3 к.с.
Вантажопідйомність, кг 250
Пасажиромісткість    2 ч.
ЦІНА: Актуальна ціна - на сайті Каяк Маркет

ТАКОЖ ДОСТУПНА ВЕРСІЯ З ПОВОРОТНИМ СИДІННЯМ

УВАГА! Тепер ви також можете окремо замовити знімне поворотне сидіння для вашого човна або каное. Зніимне сидіння надзвичайно легке та хручне у використанні. Ви можете використовувати його як у човні так і на березі водойми. Поворотний мехінізм сидіння дозволяє легко та швидко розвертатися на 360°, що буде відчутною перевагою при полюванні на пернату дичину.

Також можливе виготовлення човнів в версії HUNTER RENTAL для пунктів прокату. Полегшена версія RENTAL буде відрізнятися від стандартної версії човна HUNTER відсутністю електропроводки, відсутністю обох рундуків, відсутністю підсилення корми для навісних двигунів. Можливе фарбування човнів в колір за бажанням замовника та нанесення логотипів компанії. Орієнтовна ціна версії HUNTER RENTAL - 7000 грн.

«Hunter» гребномоторний картоп-човен спроектований для полювання, риболовлі та сімейного відпочинку на воді. Легкий, міцний, невибагливий в обслуговуванні та зберіганні човен стане вашим надійним супутником на полюванні і риболовлі. Корпус судна виготовлений із сучасних композитних матеріалів найвищої якості. Особливістю цієї моделі є двокорпусна конструкція. Внутрішній об'єм між зовнішнім і внутрішнім корпусом заповнений полеурітановим наповнювачем, що дає виробу монолітну твердість, додаткову міцність і абсолютну непотоплюваність. За рахунок міцності матеріалу та конструктивної особливості судно оптимально підходить для експлуатації в умовах широкого діапазону температур протягом всього мисливського і рибальського сезону серед очерету і коряг (що не можливо на надувних човнах). Мала вага і гладкі (аеродинамічні) обводи склопластикового корпусу «Нunter» забезпечують власникові плавність ходу і простоту управління. Човен з легкістю перетне велике озеро і забереться в крихітну мілководну лагуну.
Внутрішня конструкція борту спроектована так, що дозволяє середнє сидіння (банку) встановлювати за бажанням користувача. У додаткових опціях, можливо, встановлювати поворотне крісло. «Нunter» оснащений двома місткими рундуками (закритими багажними відділеннями) в носовій і кормовій частині, які можуть використовуватися як для зберігання невеликих рчей (патрони, рибальські снасті, продукти тощо), а також як місце під акумуляторну батарею для електромотора.


Ця модель оснащена електропроводкою, як з переднього рундука, так і з заднього, що дозволяє розміщувати акумулятор, де зручніше користувачеві. У додаткових опціях, можливо, вмонтувати паливопровід. На «Нunter» можливо встановлювати як електродвигун, бензиновий двигун (до 3,5 л.с.) так і болотохід (3,5 л.с.). В стандартну комплектацію входять дерев'яні клеєні весла, які не бояться ударів, високих і низьких температур на відміну від пластикових.
Відтепер також доступна версія з фіксованим поворотним сидінням:


 ГоловнаМапа сайтуКАТАЛОГКАНОЕ, ЧОВНИЯк вибрати каяк?Часті запитанняПравила безпекиПрокат каяків (байдарок)Про Нас